Siete proti hmyzu EXCELENT

 

Uvedením otvárateľných sietí proti hmyzu Excellent, Vám ponúkame vysoko-kvalitný slovenský výrobok za prijateľnú cenu. Na jeho výrobu sú použité extrudované hliníkové profily stabilizované najtvrdším kalením. Samotný profil rámu Excellent zabezpečí svojou kvalitou a tvrdosťou vynikajúcu pevnosť, ktorá je podporená stredovou výstuhou (samozrejme z hliníkového profilu). Na rám otvárateľných sietí proti hmyzu Excellent je poskytnutá záruka 5 rokov. Trvalé napnutie siete je zabezpečené miernym prehnutím profilov. Výmena sieťoviny je možná bez rozoberania rámu.

Konečný vzhľad sietí proti hmyzu Excellent si vyberie sám zákazník. Spodnú časť SPH Excellent dodávame v troch variantoch. “Okopová lišta” spevní spodnú časť a zabráni prípadnému “vykopnutiu” sieťoviny. Keď chcete zabrániť nafúkaniu prachu z chodníka a zároveň vetrať, odporúčame objednať si “plnú spodnú časť ”. Namiesto sieťoviny vyplníme spodnú časť SPH hliníkovou platňou o hrúbke 1,6 mm s obojstrannou farebnou úpravou.

Máte doma psa, alebo mačku a chcete, aby sa dostali dnu aj cez zatvorené sieťkové dvere? Pozrite si podrobnosti v cenníku Excellent - prechod pre psa.

Technické údaje

Rám dverových sietí je vyrobený z hlíníkového ťahaného profilu zo zliatiny AlMgSi0,5 F-25. Kvalita použitého materiálu na výrobu hliníkových profilov zaručuje dlhodobú funkčnosť a odolnosť poveternostným vplyvom. Dverové siete sú spevnené madlovým profilom štandardne vo výške 900mm, na požiadanie zákazníka vieme priečku umiestniť aj v inej výške (napríklad v rovnakej výške ako priečka na balkónových dverách. V rohoch je rám dverových sietí EXCELLENT spojený masívnym vnútorným rohovým profilom taktiež z ťahaného profilu, samotný profil je zarezaný pod 45° uhlom takže spojenie je veľmi elegantné. 

Dverová sieť sa montuje na rám balkónových dverí pomocou hliníkových pántov s nerezovým kolíkom a pomocou skrutiek, pánty aj skrutky sú samozrejme súčasťou balenia. Tesnenie dverovej siete EXCELLENT je po obvode zabezpečené tesniacou kefkou a magnetickou páskou na strane oproti pántom. Magnetická páska zároveň drží dvere zavreté.

Štandardná sklovlaknová sieťovina sa dodáva v dvoch farbách - sivá a čierna. Rozmer oka je 1,5x1,5mm, hrúbka vlákna je 0,28mm. Sieťovina je vyrobená zo sklovláknového jadra potiahnutého antistatickým plastom ktorý zabraňuje zachytávaniu prachu na sieťovine. To zaručuje jednoduchú údržbu sietí proti hmyzu. Na požiadanie je možné do dverových sietí EXCELLENT vložiť PET sieťovinu ktorá je podstatne pevnejšia ako obyčajná sieťovina a odoláva poškodeniu domácimi zvieratami. Neodoláva však vytiahnutiu sieťoviny z drážky vplyvom váhy domáceho zvieraťa.

Záručné podmienky

Na dverové siete EXCELLENT sa vzťahuje záruka 5 rokov na výrobné vady a farebnú stálosť povrchovej úpravy rámu
Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie rámu dverovej siete a sieťoviny a na poškodenia spôsobené seprávnym používaním a údržbou.

Údržba

Dverové siete EXCELLENT nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu.  Sieťovinu s antisatickou úpravou je možné utrieť mokrou alebo suchou handrou, rám zbavíme nečistôt handričkou namočenou vo vlažnej vode s prídavkom saponátu.

Na lakované povrchy nikdy nepoužívajte chemické čistiace prostierdky.