Siete proti hmyzu KOMFORT

 

Siete proti hmyzu KOMFORT sú vysoko kvalitný produkt, ktorý Vám popri elegancii, praktickosti a nenápadnosti ponúka dlhodobú odolnosť a ochranu. Zloženie použitého materiálu je najvhodnejšie pre sieťkové profily vystavené nepriazniam počasia. Tvrdenie materiálu s označením F-25 Vám dáva záruku najtvrdšieho sieťkového hliníkového profilu, vďaka čomu sa rámy na siete proti hmyzu KOMFORT vyrábajú bez stredovej výstuže! Pevné siete proti hmyzu KOMFORT sú výnimočné svojou štíhlosťou a pevnosťou. Vysoká stabilita je dosiahnutá použitím masívneho hliníkového rohovníka. V rohoch sú profily zarezané do 45° uhla a do dutiny profilu KOMFORT je integrovaný hliníkový rohovník. Pri všetkých profiloch a príslušenstve kladieme veľký dôraz na stálosť a funkčnosť produktu. Na rám systému KOMFORT poskytujeme záruku 15 rokov! Siete proti hmyzu KOMFORT vyhovujú, vďaka viacerým možnostiam uchytenia, čo najširšej škále okenných profilov. Ďalší veľmi dôležitý klad pri montáži pevných sietí KOMFORT je ich montáž z interiéru!!! Rám siete proti hmyzu KOMFORT dodávame okrem v štandartných odtieňoch aj v ďalších 190 odtieňoch podľa vzorkovnice RAL.

Technické údaje

Rám sietí KOMFORT je vyrobený z hlíníkového ťahaného profilu zo zliatiny AlMgSi0,5 F-25. Kvalita použitého materiálu na výrobu hliníkových profilov zaručuje dlhodobú funkčnosť a odolnosť poveternostným vplyvom. Kvalita použitého profilu dovoľuje vyrobiť aj veľké rozmery bez stredovej priečky. 
Profil je v rohoch zarezaný pod 45° uhlom a spojený pevným hliníkovým rohoovníkom, toto spojenie dáva sieťam KOMFORT vysokú stabilitu a dovoľuje vyrábať aj veľké rozmery bez stredovej priečky.

Štandardná sklovlaknová sieťovina sa dodáva v dvoch farbách - sivá a čierna. Rozmer oka je 1,5x1,5mm, hrúbka vlákna je 0,28mm. Sieťovina je vyrobená zo sklovláknového jadra potiahnutého antistatickým plastom ktorý zabraňuje zachtávaniu prachu na sieťovine. To zaručuje jednoduchú údržbu sietí prot hmyzu.

Na požiadanie je možné do sietí KOMFORT vložiť PET sieťovinu ktorá je podstatne pevnejšia ako obyčajná sieťovina a odoláva poškodeniu domácimi zvieratami. Neodoláva však vytiahnutiu sieťoviny z drážky vplyvom váhy domáceho zvieraťa. 


Záručné podmienky

Na siete KOMFORT sa vzťahuje záruka 5 rokov na výrobné vady a farebnú stálosť povrchovej úpravy rámu
Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie rámu dverovej siete a sieťoviny a na poškodenia spôsobené nesprávnym používaním a údržbou.

Údržba

Siete KOMFORT nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu.  Sieťovinu s antisatickou úpravou je možné utrieť mokrou alebo suchou handrou, rám zbavíme nečistôt handričkou namočenou vo vlažnej vode s prídavkom saponátu.

Na lakované povrchy nikdy nepoužívajte chemické čistiace prostriedky.