Parapety Werzalit EXPONA

 

Vnútorný parapet s jedinečným dizajnom

Nový parapet Werzalit EXPONA rozširuje sortiment parapetov Werzalit o nový, moderný dizajn. Samozrejme že parapet EXPONA je dodávaný v štandardnej kvalite Werzalit. 

Nová hrana-nový vzhľad

Pôsobivo elegantný, parapet EXPONA má všetky predpoklady na to, aby sa stal modernou klasikou. Rovná predná hrana ošetrená ABS páskou v nábytkárskej kvalite definuje dizajn parapetov EXPONA a otvára úplné nové možnosti dizajnu interiéru. Predná hrana je k dispozícií v rovnakom dekore ako parapet, prípadne v kontrastných farbách podľa výberu zákazníka.

Individuálna výroba na objednávku

S maximálnou šírkou 546mm a dĺžkou 6000mm je prakticky možné dodať parapet EXPONA podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. To je dôvod prečo ponúkame zákazkovú výrobu parapetov Werzalit EXPONA. Parapety EXPONA pre Vás upravíme na požadovanú šírku a dĺžku a taktiež prednú aj bočné hrany ošetríme ABS páskou. EXPONA parapety sú ideálnym riešením pre komerčné objakty, najmä pre svoje maximálne rozmery sú vhodné pre veľmi hlboké a dlhé ostenia. Fyzikálne vlastnosti parapetov EXPONA taktiež spĺňajú požiadavky vo verejných a priemyselných budovách. 

Technické nformácie

Štandardná dĺžka:      

Štandardné šírky:
6000mm

  96mm
146mm
196mm
246mm
296mm
346mm
396mm
446mm
496mm
546mm

Farby a dekory:

Interiérové parapety Werzalit Expona a ABS hrany sú dostupné v niekoľkých dekoroch kameňa, dreva alebo farebných vyhotoveniach rozdelených do dvoch cenových skupín.

Cenová skupina 1

Cenová skupina 2

ABS hrany

ABS hrany sú dostupné vo všetkých dekoroch ako parapety, navyše je možnosť vybrať si niektorú ABS hranu z rady Dynamik

ABS hrany Dynamik:

Príklady kombinácií povrchov a ABS hrán

Galéria: